Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trafili na czarną listę proboszcza

Utworzony przez mala, 6 października 2008 r. o 01:30 Powrót do artykułu
cała ta afera jest przesadzona! I bardzo dobrze że jest konkretna suma podana jaką trzeba zapłacić (z tego co wiem to nie tylko w tej parafii jest to wprowadzone) bo jak sie ogłasza że np. dach przecieka, parkingu nie ma a ludzie sie o niego upominają, czy że węgiel trzeba kupić to wtedy nie ma tylu chętnych do płacenia ofiar ale wygody to by chcieli mieć. Brak kazań to najbardziej nie odpowiadał starym dewotkom które nie miały okazji się drzemnąć w tym czasie albo pomyśleć o czymś innym. I co z tego że wisi ktoś na liście jeśli go faktycznie nie stać to idzie i tłumaczy swoją sytuację ksiądz też człowiek i wydaje mi się że by zrozumiał. Reszta to cwaniacy co chcą się wywinąć. Płacić nie chcą ale nie zastanowią się skąd ksiądz ma wziąć środki na węgiel żeby im dupy w zimie nie zmarzły. Media rozdmuchały temat na cały kraj, w wydarzeniach wystąpili stali bywalcy sklepów, miłośnicy tanich win i nie tylko- na to akurat mają! Jeśli się nie podobały zachowania księdza to trzeba było zrobić spotkanie i mu to powiedzieć a nie zrobić sensację na cały kraj i jak my teraz wyglądamy w oczach innych. Rozpętano burzę w szklance wody. Mam nadzieję że tych którzy sie do tego przyczynili sumienie będzie dręczyło jeszcze długi okres czasu o ile zrozumieją żę źle zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt parafian o nic nie obwinia. I nie ma w tej całej sytuacji dla nich wstydu. Zachowali się godnie. Mówić o nieprawidłowościach trzeba w każdej dziedzinie. Tylko w ten spoób można coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego ksiedza i to nie jest dobry człowiek nawet grosza nie dam na koścół(nie daje) i tak maja za dobrze ktoś musi im sie wziąć za d..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz wcześniej robił zamieszanie w innej parafii, a mianowicie w Zwierzyńcu. Wtedy trzeba było tego księdza wozić do kościołów parafialnych ponieważ nie miał samochodu a teraz jeździ Audi A6 z roku 1999 o wartości ok 30 tys.złotych, na które rzadko kogo stać.Zawsze na mszach były jakieś problemy.Proponuje zgłosić tą sprawę do biskupa.Często widuje szanownego księdza LENARTA w Zwierzyńcu, nudzi mu się pewnie w swojej obecnej parafii i woli denerwować swoim widokiem ludzi z byłej parafii.Pozdrawiam i róbcie coś z tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam parafianina z Obroczy:) a wiem ze na samochodach sie zna jak mało kto;) j..ać czarna mafie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płakać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBROCZ RZĄDZI!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nietoperek powinien odpowiedzieć za złamanie ustawy o ochrnonie danych osobowych, ale że żyjemy w Polsce, sprawa rozejdzie się po kościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOścół jest znany z takich zachowań wkońcu wszyscy są z jednej branzy nikt nie chce drugiemu wchodzić w droge;)co ten ksiądz mówi o tym ze kilka wieków temu jakiś świety głosił "nieme"kazania chyba zapomniał ze mamy wiek XXl.takim zachowaniem napewno nie przyciągie swoich wiernych do kościoła wrecz przeciwnie zostanie sam i pieniążków nie bedzie miał wcale a mówią ze ma byc ciężka zima w tym roku;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO TO KŁAMSTWO !!! DAJCIE JUZ SPOKOJ KSIĘDZU I NASZEJ PARAFII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać takie głupoty ja znam tego ksiedza i on mi pomógł nie raz dobrym slowem . a Ludzie z Obroczy ?? niech każdy pilnuje swojej d..y!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego gazety nie opublikują wszystkich wypowiedzi tylko te , które mówią negatywnie o księdzu?? Ludzie jak Wy mozecie chodzić do kościoła mówiąc i wypisując takie głupoty!! Kazdy szuka sensacji a mało Wam problemów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satyr napisał:
znam tego ksiedza i to nie jest dobry człowiek nawet grosza nie dam na koścół(nie daje) i tak maja za dobrze ktoś musi im sie wziąć za d..e
Najwidoczniej takim jestes człowiekiem . Powinienes sie raczej wstydzic a nie chwalic bo nie masz czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfa omega napisał:
bardziej deb***nej wypowiedzi tu nie znalazłam :| KOŚCIÓŁ TO NIE FIRMA IDIOTKO TYLKO DOM BOŻY! Nie wiesz o tym nic, chodzić do BIURA TEJ FIRMY i uważasz się za katoliczkę, takich katolików w Polsce właśnie mamy najwięcej dlatego kościół upada. Ten ksiądz właśnie zmusza ludzi do ofiar,dlaczego więc piszesz że nie???????? w moim kościele proboszczowi starcza do tego stopnia, że kupił wszystkim księdzom samochody, nie najdroższe ale jednak, a cały ołtarz jest oprawiony w złoto, jakby to miało przyciągnąć niedowiarków do kościoła. Może bandytów..... Ja wiem ile taki ksiądz ma na czysto więc nie pisz głupot jeśli nei wiesz o czym piszesz:/
Naucz się pisać!!!(księdzom) potem oceniaj inne wypowiedzi jako "deb***ne" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadyma przycichnie i wszystko wróci do normy. A może nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego Księdza. I jest to świetny Ksiądz! A ocenicie go tylko za to co złe (każdy popełnia błędy). Może nie powinien az w taki sposób prowadzić zbiórki pieniędzy na ten parking i opał ale do jasnej cholery TA ZBIÓRKA NA OPAŁ I PARKING NIE ROBI ON TEGO DLA SIEBIE TYLKO DLA WAS!! On chce dobrze, czepił się może nie zbyt dobrej metody by ten cel osiągnąc ale mimo wszytko ROBI TO DLA WAS!!! I dlaczeo nikt nie wspomnie o tym co zrobił dobrego?? Wywlekacie same złe rzeczy, czy wy jesteście tacy bez grzechów?? Ciekawe czy gdybyście wy, kazdy z osobna kto tak krytykuje, był postawiony w sytuacji gdzie jest odpowiedzialny za parafie, gdzie stara sie coś zrobić by bylo ładniej, lepiej. Czy wy gdyby ciągle to ktoś wam utrudniał, nie bylibyście źli? Nie stracilibyscie cierpliwości?? Starać się a ktoś to i tak, czy dobre czy złe- ma w du*** i krytukuje, bo tak najłatwiej i najwygodniej! Szkoda tylko że to ilu osobom pomógł, nie tylko dobrym słowem ale i jeśli była taka potrzeba z własnej kieszeni. Tego juz nie napiszecie. Tylko narzekacie. To jak zmienił sie wizerunek parafi, kościoła, oprawy liturgicznej... To jest nieważne? Z niczego się wzieło?? Ktos się musiał o to nastarać, napracować, przypilnować... To jest nie ważne, tak? Powiem tyle, nie osądzajcie ludzi jeśli ich nie znacie. Powierzchowne ocenianie czesto jest mylne. Jesli już chcecie oceniac, poznajcie szczegóły, nie tylko od jednej strony. Poznajcie też i jego strone, jak od niego ta sprawa wygląda. Wtetdy możecie sobie pozwolic na krytyke, nigdy predzej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ksiądz jest kochaniutki - NIE MOŻNA wszystkich mierzyć jedną MIARKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniście się cieszyć że macie takiego Proboszcza i jednocześnie powinniście się wstydzić że jesteście takimi beznadziejnymi, zacofanymi parafianami. Narobić takiej afery na całą Polskę to naprawdę trzeba być nadzwyczajnym głupcem. Mam nadzieję że przeczyta to ta osoba, która to zrobiła i sie w końcu opamięta. Znam tego księdza i wiem że niczego nie robi wbrew woli lidzi, że pomaga kazdemu kto tylko potrzebuje pomocy drugiego człowieka, więc pytam dlaczego to robicie? Przeciesz sami piszecie ze wspólnota parafialna zgodziła sie na te opłaty, na te remonty to czemu teraz macie pretensje, że za drogie opłaty? Macie rade parafialna gdzie była przy ustalaniu opłat. Trzeba było życ jak w średniowieczu i nie porywac sie na żadne prace jeśli nie chcecie ponosić kosztów. Samo nigdy nic się nie zrobi! Ksiądz jest tylko księdzem a nie Salomonem z pustego nie naleje. A może macie taki duży przyrost naturalny i setki chrzcin co niedziele? Bo wyliczacie chrzty. śluby i pogrzeby. Ale wiecie co, w każdej parafi sa chrzty. śluby i pogrzeby i tak parafianie składają się na wszystko i nikt nie robi z tego afery. Szczerze współczuję księdzu Piotrowi że musi współpracować z takimi ludzmi. I wiecie co ma do Was anielska cierpliwoś! Ale to dlatego że to wspaniały człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam drugiego takiego księdza. to wspaniały człowiek. to dzięki niemu radowało się serce na Mszach które przygotował. oprawa liturgiczna, asysta ministrancka, czegoś takiego u nas nigdy nie było i już nigdy nie będzie. cudowna szopka betlejemska, Grób Pański, itp. to było coś pięknego, każdy był zachwycony, a czyja to była zasługa? naszego proboszcza, którym już nie jest jest w Deszkowicach i tam też znalazły się osoby, które doceniają wszystko to co daje z siebie ten ksiądz. niestety są też i pseudochrześcijanie. nie chodzę do kościoła za często, nie wypowiadam się pod kątem wiary lecz tego jakim ks Piotr jest czlowiekiem. czlowiekiem godnym podziwu. żaden z księży takiego podziwu we mnie nie wzbudził. jeden z najmądrzejszych ludzi jakich znam, oryginalny, pracowity,. uparty i cierpliwy przede wszystkim, wspaniały człowiek!!!! wracaj do nas ;( bo drugiego takiego księdza nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...